Location:

Moteris valosi dantis
Moteris valosi dantis

Dantenų ligų simptomai

Slinkite žemyn, kad sužinotumėte apie simptomus

AR JŪSŲ DANTENOS KRAUJUOJA?

 • Kraujuojančios dantenos

  Kraujuojančios dantenos: iliustracija

  Sveikos dantenos nekraujuoja, taigi jeigu dantų valymo metu pastebite kraują, tai gali būti dantenų ligos simptomas.

  Dantenų kraujavimą gali sukelti dantenų apnašos, bakterijų plėvelė, kuri nuolat susidaro aplink, ant ir tarp Jūsų dantų. Jeigu bakterijos nėra pašalinamos, jos gali sukelti dantenų sudirginimą ir kraujavimą. Kraujas dantų valymo metu gali būti ankstyvas dantenų ligos ženklas ir laiku negydant tai gali baigtis dantų netekimu.

  SUŽINOTI daugiau

 • Blogas burnos kvapas

  Dantenų ligų sukėlėjas - bakterijos, išryškintos didinamuoju stiklu

  Blogo burnos kvapo arba halitozės priežasčių yra daug, bet tai gali būti ženklas, kad kenčiate nuo dantenų ligos.

  Apnašas sudarančių bakterijų susikaupimas yra viena iš pagrindinių kraujuojančių dantenų ir blogo burnos kvapo priežasčių. Kai bakterijos skaido maisto likučius Jūsų burnoje, gali išsiskirti nemalonaus kvapo dujos. Tai sukelia nemalonų burnos kvapą, kuris gali sukelti gėdos jausmą ir taip pat būti ankstyvu dantenų ligos ženklu.

  SUŽINOTI daugiau

 • Patinusios dantenos

  Ištinusios dantenos

  Patinusios arba uždegimo apimtos dantenos gali atrodyti paraudusios arba paburkusios ir būti ankstyvu dantenų ligos ženklu.

  Dažniausia dantenų uždegimo ir patinimo priežastis yra apnašas sudarančios bakterijos, kurios kaupiasi ant, aplink ir tarp Jūsų dantų. Jos gali sukelti dantenų uždegimą aplink dantis, nebent yra pašalinamos, dažniausiai valymo metu. Uždegimas gali išplisti į dantenų vagelę, kuri laiko dantį, arba sukelti rimtą dantenų ligą.

  SUŽINOTI daugiau

 • Dantenų recesija

  Dantenų recesija: atsitraukusios dantenos

  Dantenų recesija atsiranda, kai Jūsų dantenos atsitraukia nuo Jūsų dantų, o jų negydant, gali būti atidengta šaknis, esanti žemiau.

  Pirmuoju dantenų recesijos požymiu galėtų būti dantų jautrumas, bet Jūs taip pat galite pastebėti, kad dantys atrodo ilgesni negu įprastai, o Jūsų dantenos atrodo ir jaučiasi kitaip. Nors tai yra dažna dantų problema, dantų atsitraukimas neturėtų būti ignoruojamas, nes tai gali būti dantenų ligos ženklas.

  SUŽINOTI daugiau

 • Dantų praradimas

  Klibantis dantis po negydomo dantenų uždegimo

  Dantys gali iškristi dėl vienos iš sunkiausių dantenų ligų formų, vadinamos periodontitu. 

  Periodontitas yra Jūsų dantis supančių ir palaikančių audinių, raiščių ir kaulų uždegimas. Jis dali pasireikšti, jei negydomas gingivito sukeltas dantenų kraujavimas ir kiti simptomai. Periodontitas yra negrįžtamas ir gali sukelti dantų netekimą, štai kodėl yra labai svarbu gydyti ankstyvus simptomus prieš būklei pablogėjant.

  SUŽINOTI daugiau

parodontax yra specialiai sukurta dantų pasta su fluoridu, kuri keturis kartus efektyviau* negu įprasta dantų pasta pašalina pagrindinę kraujuojančių dantenų priežastį. Fiziškai veikdama apnašas sudarančių bakterijų sankaupas palei dantenų liniją, ji padeda palaikyti vagelę tarp dantenų ir dantų glaudžią.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojama dantų valymui du kartus per dieną, parodontax dantų pasta padeda sustabdyti ir apsaugoti dantenas nuo kraujavimo. Ji taip pat yra tinkama kasdieniniam naudojimui, nes sustiprina dantis** ir atgaivina burnos kvapą.

Pabaikite savo burnos priežiūros rutiną su parodontax kasdieninio naudojimo burnos skalavimo skysčiu ir parodontax dantų šepetėliu.

Sužinokite daugiau čia, kaip parodontax gali padėti sustabdyti Jūsų kelionę link dantenų ligos.

Peržiūrėkite produktų liniją

*Pašalina didesnį kiekį apnašas formuojančių bakterijų negu įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant dantis du kartus per dieną.
**Netaikoma produktui be fluorido.