Location:

Seilės su krauju kriauklėje
Seilės su krauju kriauklėje

Simptomai

Halitozė ir dantenų ligos: ką Jums reikia žinoti

Kas yra halitozė?

Halitozė yra medicininis terminas, apibūdinantis blogą burnos kvapą, ir yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės jį patiria. Burnos kvapas gali kisti priklausomai nuo to, ką mes valgome arba geriame, bei to, kaip gerai prižiūrime savo dantis ir dantenas. 

Jeigu pastebite, kad turite halitozę, tai gali būti ženklas, kad taip pat kenčiate dėl kažko dar rimtesnio, pavyzdžiui, dantenų ligos.

Dantenų ligų sukėlėjas - bakterijos, išryškintos didinamuoju stiklu

Kraujuojančios dantenos ir halitozė

Apnašas sudarančių bakterijų sankaupos yra viena iš pagrindinių kraujuojančių dantenų (gingivito) priežasčių. Jeigu bakterijoms yra leidžiama daugintis Jūsų burnoje, jų gaminami toksinai gali sukelti blogą burnos kvapą. Bakterijos skaido maisto likučius Jūsų burnoje, todėl gali susidaryti nemalonaus kvapo dujos, sukeliančios nemalonų burnos kvapą.

Blogas burnos kvapas gali būti gėdingas ir nemalonus, ypač socialinėse situacijose arba norint suartėti su kitu žmogumi.

Kaip parodontax gali padėti

Valant dantis du kartus per dieną, kasdieninio naudojimo parodontax Fluoride dantų pasta yra 4 kartus efektyvesnė* pašalinant susidariusias apnašas - pagrindinę dantenų kraujavimo priežastį. Valant du kartus per dieną, ji gali padėti išlaikyti sveikesnes dantenas, stipresnius dantis ir suteikti gaivų burnos kvapą kiekvieną dieną.

Yra svarbu prisiminti, kad apnašos yra tik viena iš daugelio galimų halitozės priežasčių, todėl būtinai pasikalbėkite su odontologu arba burnos higienistu, jeigu kyla abejonių. 

*Pašalina daugiau apnašų lyginant su įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant du kartus per dieną.