Location:

parodontax kasdienės priežiūros produktų linija
parodontax kasdienės priežiūros produktų linija

Apie parodontax

Apie parodontax

parodontax dantų pastos gamintojai yra patikimi dantenų būklės ekspertai daugiau nei 30-je pasaulio šalių. Kodėl? Todėl, kad parodontax padeda sustabdyti ir išvengti dantenų kraujavimo.

Kraujuojančios dantenos gali būti ankstyvas dantenų ligos ženklas ir parodontax produktų linija yra sukurta taip, kad padėtų išlaikyti sveikesnes dantenas, stipresnius dantis ir gaivų burnos kvapą. 

Mūsų istorija

parodontax gamintojai yra ilgalaikę patirtį turintys dantenų būklės ekspertai. parodontax dantų pastą sukūrė vokiečių stomatologas dr. Focke 1937 metais. Originali formuluotė, paremta natrio bikarbonato pranašiomis valymo savybėmis, vis dar yra parodontax dantų pastos pagrindas. Nuo ankstyvųjų dienų parodontax produktų linija išsiplėtė - sukurti burnos skalavimo skystis ir dantų šepetėliai, ir tapo patikimais dantų būklės ekspertais, vertinamais tiek burnos priežiūros specialistų, tiek vartotojų.

Dantenų ligų sukėlėjas: dantenų bakterijos

Mokslas

Būdami dantenų sveikatos ekspertais, mes nuolat vykdome klinikinius tyrimus, siekdami pagilinti žinias apie veiksnius, lemiančius sveikas dantenas, ir kovos su dantenų ligomis būdus. Pastaraisiais metais mes vykdėme klinikinę programą, siekdami patikrinti, pagerinti ir išplėsti parodontax dantų pastų, burnos skalavimo skysčių ir dantų šepetėlių liniją. Kiekvienoje srityje mes remiamės mokslu, kad būtų sukurti efektyviausi produktai
sveikesnių dantenų, stipresnių dantų palaikymui.

KAIP VEIKIA PARODONTAX KASDIENIO NAUDOJIMO, DANTŲ PASTA

parodontax dantų pasta yra sukurta taip, kad padėtų įveikti dantenų kraujavimo priežastis. Jos švelnaus valymo formulė su natrio bikarbonatu veikia išardydama lipnią apnašas sudarančių bakterijų plėvelę, kuri gali sudirginti dantenas ir sukelti jų kraujavimą. Įrodyta, jog dantų valymas 2 kartus per dieną žymiai sumažina apnašas ir dantenų kraujavimą, taip sustabdo dantenų ligų vystymąsi ir padeda jų išvengti. 

Seilės su krauju kriauklėje