Sužinokite 8 PARODONTAX COMPLETE PROTECTION privalumus

Dantenos yra sveikų dantų pagrindas, bet mes ne visada suprantame, kokią svarbią funkciją jos atlieka. Dažnai žmonės pasirenka dantų pastą, nes ji žada palaikyti jų dantis stiprius, baltus ir švarius, bet rūpinimasis dantenomis yra lygiai taip pat svarbus - ypač pastebėjus kraują dantų valymo metu (tai patiria vienas iš trijų žmonių).

Jeigu pastebėjote rožinę arba raudoną žymę dantų valymosi dantų šepetėliu ar tarpdančių siūlu metu, tai gali būti ženklas, kad Jūs turite kraujuojančias dantenas - ankstyvos dantenų ligos ženklą.

Jeigu ignoruosite pirmuosius dantenų ligos arba gingivito simptomus ir jų negydysite, laikui bėgant jie gali išsivystyti į daug rimtesnę, negrįžtamą būklę, vadinamą periodontitu, kuris gali sukelti dantų praradimą. Taigi, ką galite padaryti, kad apsaugotumėte savo dantis ir išlaikytumėte sveikas dantenas?

Nauja parodontax Complete Protection dantų pasta pasižymi 8 specialiai sukurtais privalumais sveikesnėms dantenoms ir stipresniems dantims. Dantų valymas du kartus per dieną su paradontax Complete Protection dantų pasta reiškia, kad nebereikia rinktis tarp rūpinimosi savo dantimis ir rūpinimosi savo dantenomis - Jūs galite atlikti tai tuo pačiu metu.

8 PARODONTAX COMPLETE PROTECTION PRIVALUMAI

1. PADEDA SUSTABDYTI IR APSAUGOTI KRAUJUOJANČIAS DANTENAS

Dantenų kraujavimą sukelia apnašas sudarančios bakterijos, kurios susikaupia tarp, ant ir aplink Jūsų dantis. Nauja parodontax Complete Protection yra specialiai sukurta žmonėms, kurie pastebi kraują dantų valymo metu, ir naudojant kasdien, du kartus per dieną, iki 50 % efektyviau nei įprasta dantų pasta sumažina dantenų kraujavimą.

2. SUMAŽINA DANTENŲ UŽDEGIMĄ

Sveikos dantenos yra rausvos ir tvirtos, taigi, jeigu Jūsų dantenos yra raudonos ir apimtos uždegimo, tai gali būti ankstyvas dantenų ligos ženklas. Jei apnašas sudarančios bakterijos nėra pašalinamos kasdieninio valymo metu, jos gali sudirginti Jūsų dantenas, dėl to jos taps paburkusios ar patinusios. Valymas du kartus per dieną su parodontax Complete Protection padeda sugrąžinti sveiką dantenų būklę.

3. 4 kartus efektyvesnė pašalinant apnašas*

Apnašas sudarančios bakterijos yra pagrindinis dantenų ligos sukėlėjas. Kad padėtų išlaikyti dantenas sveikas, parodontax Complete Protection dantų pasta pasižymi unikalia formuluote, kurioje yra didelis kiekis itin smulkaus natrio bikarbonato, kuris pašalina apnašas 4 kartus efektyviau lyginant su įprastomis dantų pastomis.*

4. PADEDA IŠLAIKYTI GLAUDŽIĄ DANTENŲ VAGELĘ

Apnašas sudarančių bakterijų sankaupos gali sukelti dantenų kraujavimą ir, negydant, tai galiausiai gali lemti dantenų recesiją, kai dantenos pradeda trauktis nuo dantų, atlaisvindamos dantenų vagelę. Jeigu nesiimate veiksmų, kad sustabdytumėte dantenų traukimąsi nuo dantų, būklė gali pablogėti. Tarp Jūsų dantų ir dantenų gali susidaryti "kišenės" ir išsivystyti uždegimas. Tai gali pažeisti struktūrą, kuri tvirtai laiko Jūsų dantis ir galiausiai sukelti dantų praradimą.

Dantų valymasis du kartus per dieną parodontax Complete Protection dantų pasta padeda fiziškai pašalinti pagrindinį kraujuojančių dantenų sukėlėją, paveikdama apnašas sudarančių bakterijų sankaupas palei dantenų liniją ir išlaikydama glaudžią vagelę tarp dantenų ir dantų.

5. NUSITAIKO Į BLOGĄ BURNOS KVAPĄ

Apnašas sudarančios bakterijos atsakingos ne tik už dantenų kraujavimo sukėlimą, jos gali būti siejamos ir su blogu burnos kvapu arba halitoze. Skaidydamos maisto daleles, jos išskiria nemalonaus kvapo dujas, kurios gali sukelti nemalonų burnos kvapą. Dantų valymas du kartu per dieną parodontax Complete Protection dantų pasta pašalina daugiau apnašų negu valymas įprasta dantų pasta, o mėtinis skonis padeda išlaikyti gaivų kvapą.

6. EMALIO SUTVIRTINIMAS

Dantų emalis yra plonas, tvirtas išorinis dantų dangalas. Jis padeda jiems atrodyti baltai, blizgėti ir apsaugo nuo ėduonies. Maisto ir gėrimų sudėtyje gali būti rūgščių arba jie gali sąveikauti su apnašas sudarančiomis bakterijomis, dėl ko susidaro rūgštys, kurios paveikia Jūsų emalį ir sukelia dantų ėduonį. parodontax Complete Protection sudėtyje yra fluorido, kuris padeda išlaikyti tvirtą emalį, dėl ko dantys tampa atsparesni apnašų ir maiste esančių rūgščių poveikiui.

7. GILUS VALYMAS

Sudėtyje esantis ypaš smulkus natrio bikarbonatas padeda parodontax Complete Protection dantų pastai pašalinti 4 kartus daugiau apnašų negu įprasta dantų pasta*. Dantis valantis du kartus per dieną, parodontax Complete Protection padeda palaikyti dantis ir dantenas itin švarius.

8. ŠVELNIAI BALINA DANTIS

Švelniai pašalindama paviršiaus dėmes, parodontax Complete Protection padeda atstatyti natūralų dantų baltumą.

Kodėl rinktis parodontax Complete Protection?

parodontax Complete Protection dantų pasta su 8 specialiai sukurtais privalumais yra dantų pasta, kurią naudodami galite išlaikyti ir sveikas dantenas, ir stiprius dantis.

Naudokite du kartus per dieną su parodontax Complete Protection dantų šepetėliu.

Jeigu esate susirūpinę dėl savo dantenų ar dantų būklės, pasitarkite su odontologu dėl profesionalios diagnozės ir specialisto patarimo dėl gydymo.

*lyginant su įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant du kartus per dieną.