Location:

parodontax DUK

parodontax DUK

 • Kas yra parodontax dantų pasta?

  Sveikos dantenos nekraujuoja. Jeigu pastebite kraują valantis dantis dantų šepetėliu ar tarpdančių siūlu, tai gali būti dantenų ligos požymis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad kasdieninio naudojimo parodontax dantų pasta su fluoridu padeda sustabdyti ir išvengti dantenų kraujavimo. Kad Jūsų dantenos išliktų sveikos, dantys stiprūs, o burnos kvapas gaivus, naudokite parodontax dantų pastą kasdien.

 • Kaip veikia parodontax dantų pasta?

  Apnašas sudarančios bakterijos nuolat kaupiasi ant, aplink ir tarp Jūsų dantų. Jeigu jos nėra pašalinamos, gali sudirginti dantenas ir sukelti jų paraudimą, patinimą ir kraujavimą (gingivitą). Jeigu nėra gydomi, šie simptomai gali pablogėti ir galimai sukelti halitozę, atsitraukusias dantenas ir dar sunkesnes dantenų ligas.

   

  Kitaip nei įprastos dantų pastos su fluoridu, parodontax yra specialiai sukurta su natrio bikarbonatu. Valymo metu, jis įsiskverbia į apnašas sudarančių bakterijų sluoksnį, taip padėdamas jį suardyti ir lengviau pašalinti.

   

  Fiziškai pašalindama ant dantenų linijos susidarusių bakterijų sluoksnį, parodontax dantų pasta padeda išlaikyti glaudžią vagelę tarp dantenų ir dantų. Ji 4 kartus efektyviau negu įprasta dantų pasta pašalina pagrindinę kraujuojančių dantenų priežastį.**

   

  **Apnašų pašalinimas lyginant su įprasta dantų pasta valant du kartus per dieną. Netaikoma parodontax Whitening

 • Kodėl parodontax yra 4 kartus efektyvesnė?

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad parodontax dantų pasta 4 kartus efektyviau nei įprasta dantų pasta pašalina apnašas sudarančių bakterijų sankaupas - kraujuojančių dantenų priežastį.**

   

  **Apnašų pašalinimas lyginant su įprasta dantų pasta valant du kartus per diena. Netaikoma parodontax Whitening

 • Kaip naudoti parodontax dantų pastą?

  Valykite dantis po 2 minutes du kartus per dieną, bet ne daugiau kaip tris kartus. Stenkitės dantų pastos nenuryti, išspjaukite. Netinka vaikams iki 12 metų. 

 • Kaip greitai parodontax sumažina dantenų kraujavimą?

  parodontax dantų pasta pradeda veikti nuo pirmojo karto. Kai valote ja dantis ir po šešių savaičių valant du kartus per* dieną pastebimai sumažina apnašų kiekį ir dantenų kraujavimą. 

  *Pašalina daugiau apnašų lyginant su įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant du kartus per dieną.

 • Ar parodontax gali sustabdyti dantenų kraujavimo atsinaujinimą?

  Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad valant dantis du kartus per dieną parodontax sumažina dantenų kraujavimą ir apsaugo nuo dantenų kraujavimo atsinaujinimo.

 • Ar mano dantenų liga atsinaujins, jei nustosiu naudoti parodontax dantų pastą?

  Jeigu nustosite naudoti parodontax dantų pastą, ji daugiau negalės apsaugoti nuo dantenų ligų. Pasitarkite su savo stomatologu dėl tinkamiausių produktų Jūsų dantenų ligos gydymui.

 • Koks yra parodontax dantų pastos skonis?

  parodontax Complete Protection dantų pastos sudėtyje yra itin smulkaus natrio bikarbonato, kuris padeda pašalinti apnašas, ir suteikia unikalų skonį.

   

  parodontax dantų pastos sudėtyje yra natrio bikarbonato, kuris padeda pašalinti apnašas ir išlaikyti Jūsų burną švarią, bei natūralių žolelių ekstraktų mišinio, kuris suteikia išskirtinį skonį. Gali prireikti ilgesnio laiko, kad priprastumėte prie skonio, bet didžioji dalis žmonių greitai jį pamėgsta taip, kaip ir įprastas dantų pastas, ir mėgaujasi jos suteikiamu švaros pojūčiu. 

 • Ar parodontax dantų pastos sudėtyje yra fluorido?

  Taip. Daugumos parodontax dantų pastų sudėtyje yra fluorido. 

   

  parodontax Complete Protection Original, Extra Fresh ir Whitening dantų pastų sudėtyje 1400 ppm fluorido. 

   

  Kasdieninio naudojimo parodontax Fluoride, Extra Fresh ir Whitening dantų pastų sudėtyje yra 1400 ppm fluorido. parodontax Ultra Clean dantų pastos sudėtyje yra 1450 ppm fluorido. Tačiau parodontax Classic sudėtyje fluorido nėra. Jeigu šią pastą naudojate nuolatos, pasitarkite su savo stomatologu. 

 • Ar parodontax dantų pasta pasižymi abrazyviu poveikiu?

  parodontax dantų pastos formulė buvo specialiai sukurta, kad turėtų mažai abrazyvų.

 • Kas turėtų naudoti parodontax dantų pastą?

  parodontax dantų pasta yra sukurta žmonėms, kurių dantenos kraujuoja arba yra linkusios kraujuoti. Ji padeda sustabdyti ir apsaugoti dantenas nuo kraujavimo, taip pat suteikia visus kasdien naudojamos dantų pastos su fluoridu privalumus: dantų emalio sutvirtinimą, sveikų dantenų palaikymą ir gaivų burnos kvapą.

 • Kokios yra parodontax dantų pastos sudedamosios dalys?

  Pagrindinės parodontax dantų pastos sudedamosios dalys yra natrio bikarbonatas ir natrio fluoridas.

 • Ar yra gaminamos skirtingos parodantax dantų pastos rūšys?

  Taip, yra gaminamos dvi skirtingos parodontax Complete Protection dantų pastos rūšys: Extra Fresh ir Whitening. Yra gaminamos penkios kasdienio naudojimo dantų pastų rūšys - Fluoride, Ultra Clean, Extra Fresh, Whitening ir Classic. Jeigu nuolatos naudojate dantų pastą be fluorido, prašome pasitarkite su odontologu.

 • Ar parodontax dantų pasta pasižymi dantis balinančiu poveikiu?

  Taip, parodontax Complete Protection, parodontax Whitening ir parodontax Ultra Clean dantų pastos padeda sugrąžinti natūralų dantų baltumą, švelniai pašalindamos paviršiaus dėmes.

 • Ar parodontax dantų pasta palieka dėmes?

  Ne, parodontax dantų pasta veiksmingai pašalina dantų apnašas sudarančias bakterijas ir sugrąžina natūralų dantų baltumą.

 • Kodėl parodontax kasdieninio naudojimo dantų pastos sudėtyje yra žolelių?

  parodontax dantų pastos sudėtyje yra žolelių ekstraktų dėl to, jog būtų suteiktas specifinis skonis.

 • Ar parodontax dantų pasta tinka vaikams?

  parodontax dantų pasta netinka jaunesniems nei 12 metų vaikams. Prašome pasitarti su odontologu dėl tinkamiausių burnos priežiūros priemonių Jūsų vaikui.

 • Kokius simptomus gali palengvinti parodontax dantų pasta?

  parodontax dantų pasta gali palengvinti gingvinito simptomus, įskaitant kraujavimą, paraudusias ir patinusias dantenas.

   

  Taip pat ji pasižymi visais kasdieninio naudojimo dantų pastos su fluoridu privalumais, todėl ji gali būti geros burnos priežiūros rutinos dalimi bet kam, padėdama išlaikyti stipresnius dantis, sveikesnes dantenas ir gaivų burnos kvapą.

 • Ar turiu naudoti parodontax dantų pastą du kartus per dieną, kiekvieną dieną?

  Kad apsaugoti dantenas nuo kraujavimo, rekomenduojama kasdien du kartus valyti dantis parodontax dantų pasta.

 • Kas yra parodontax Daily burnos skalavimo skystis?

  parodontax Daily burnos skalavimo skystis yra specialiai sukurtas, kad padėtų apsaugoti nuo dantenų problemų valant dantis du kartus per dieną. Klinikiniais tyrimais patvirtinta formulė padeda pašalinti apnašas ir apsaugoti nuo tolimesnio jų susidarymo, kad padėti išlaikyti Jūsų dantenas sveikas. Sudėtyje yra fluorido, kuris stiprina dantis, padeda apsaugoti nuo dantų ertmių susidarymo ir sumažinti bakterijų, sukeliančių blogą burnos kvapą, kiekį. Naudoti du kartus per dieną kartu su parodontax dantų pasta. 

 • Kaip naudoti parodontax kasdieninio naudojimo burnos skalavimo skystį?

  Naudoti du kartus per dieną. 1 minutę skalaukite burną su 10 ml skysčio, po to išspjaukite. Nenurykite ir neskalaukite su vandeniu. Negerkite iš butelio. Nenaudokite, jeigu nėra plastiko pakuotės arba ji yra pažeista.

 • Ar galiu naudoti parodontax Daily burnos skalavimo skystį po dantų valymosi parodontax dantų pasta?

  Kad parodontax Daily burnos skalavimo skystis būtų naudingas, jis turėtų būti naudojamas du kartus per dieną kartu su parodontax dantų pasta.

 • Ar parodontax Daily burnos skalavimo skysčio sudėtyje yra alkoholio?

  Ne, parodontax Daily burnos skalavimo skysčio sudėtyje nėra alkoholio. 

 • Ar parodontax Daily burnos skalavimo skystis palieka dėmes?

  parodontax Daily burnos skalavimo skystis gali nudažyti dantis ir liežuvį. Šis efektas gali būti pašalintas valant dantis parodontax dantų pasta du kartus per dieną arba su higienisto ar odontologo pagalba. Jūs galite išvengti dėmių, jeigu negersite arbatos, kavos arba raudono vyno, ypač vieną valandą po produkto panaudojimo. 

 • Kokios yra parodontax Daily burnos skalavimo skysčio sudedamosios dalys?

  parodontax burnos skalavimo skysčio sudėtyje yra 250 ppm fluorido, kad padėtų išvengti ertmių susidarymo, ir maža koncentracija chlorheksidino digliukonato, kad sumažintų apnašų susidarymą.

 • Ar parodontax produktų sudėtyje yra triklozano?

  Ne, parodontax produktų sudėtyje nėra triklozano.

 • Kas yra gingivitas?

  Gingivitas yra grįžtama dantenų ligos forma. Gingivitas atsiranda kai dantenos yra sudirginamos apnašas sudarančių bakterijų, kurios kaupiasi aplink, ant ir tarp dantų. Tai gali sukelti patinimą, paraudimą ir kraujavimą, taip pat gali sukelti halitozę ir atsitraukusias dantenas.

 • Kas sukelia dantenų ligas?

  Viena iš pagrindinių dantenų ligų priežasčių yra apnašas sudarančios bakterijos, kurios kaupiasi aplink, ant ir tarp Jūsų dantų. Jeigu jos nėra pašalinamos įprastinio dantų valymo dantų šepetėliu ar tarpdančių siūlu metu, gali sudirginti Jūsų dantenas, sukeldamos jų paraudimą, patinimą ir kraujavimą dantų valymosi metu. Ši dantenų ligos stadija vadinama gingivitu. Jeigu šie ankstyvi dantenų ligos simptomai nėra gydomi, jie gali palaipsniui progresuoti į vieną opiausių dantenų ligos formų, periodontitą, kuris yra negrįžtamas ir gali sukelti dantų praradimą.

 • Kokie yra dantenų ligos (gingivito) simptomai?

  Dantenų ligos (gingivito) simptomai gali būti: raudonos, patinusios dantenos, blogas burnos kvapas ir dantenų kraujavimas dantų valymo dantų šepetėliu ar tarpdančių siūlu metu.

 • Kaip aš galiu išvengti dantenų ligos (gingivito)?

  Jūs galite išvengti apnašas sudarančių bakterijų sankaupų sukelto gingivito, įgydami gerus burnos priežiūros įpročius. Valykite dantis du kartus per dieną su parodontax kasdieninio naudojimo dantų pasta su fluoridu, kuri 4 kartus efektyviau nei įprasta dantų pasta pašalina dantenų kraujavimo priežastį**. Sunkiai pasiekiamose vietose, tarp dantų, esančias apnašas valykite tarpdančių siūlu. Reguliariai lankykitės pas odontologą, nes profesionalas gali pastebėti dantenų ligos ženklus prieš Jums pajuntant bet kokius simptomus.

   

  **Apnašų pašalinimas lyginant su įprasta dantų pasta valant du kartus per dieną. Netaikoma parodontax Whitening

 • Ar dantenų ligos yra dažna problema?

  Taip, dantenų ligos paveikia bent 50 % suaugusiųjų žmonių visame pasaulyje. 

 • Kas yra dantenų ligos?

  Dantenų ligos yra terminas reiškiantis gingivitą ir periodontitą arba periodonto ligas.

 • Ar per stiprus dantų valymas dantų šepetėliu gali sukelti dantenų kraujavimą?

  Pagrindinė dantenų kraujavimo priežastis yra apnašų susidarymas ties dantenų linija. Geriausias būdas jas pašalinti yra dantų valymas parodontax dantų pasta du kartus per dieną.

 • Iš kur man žinoti, jog man reikia naudoti parodontax dantų pastą?

  parodontax yra sukurta žmonėms, kurių dantenos kraujuoja arba yra linkusios kraujuoti. Tačiau ji taip pat suteikia visus kasdieninio vartojimo dantų pastos su fluoridu privalumus, taigi gali bet kam būti geros kasdieninės burnos priežiūros rutinos dalimi ir padėti išlaikyti stipresnius dantis, sveikesnes dantenas ir gaivų burnos kavapą.

 • Kiek produktų yra parodontax linijoje?

  KASDIENINIO NAUDOJIMO DANTŲ PASTA

  • PARODONTAX COMPLETE PROTECTION WHITENING
  • PARODONTAX COMPLETE PROTECTION EXTRA FRESH
  • PARODONTAX CLASSIC
  • PARODONTAX FLUORIDE
  • PARODONTAX WHITENING
  • PARODONTAX EXTRA FRESH
  • PARODONTAX ULTRA CLEAN

   

  KASDIENINIO NAUDOJIMO BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS

  • PARODONTAX KASDIENINIO NAUDOJIMO BURNOS SKALAVIMO SKYSTIS

   

  KASDIENINIO NAUDOJIMO DANTŲ ŠEPETĖLIS

  • PARODONTAX DAILY