5 KRAUJUOJANČIŲ DANTENŲ GYDYMO BŪDAI

 

  1. Valykite dantis rankiniu ar elektriniu dantų šepetėliu maža galvute su minkštais užapvalintais šereliais dvi minutes du kartus per dieną. Stenkitės nevalyti pernelyg stipriai. Valykite dantis judindami šepetėlį burnoje žiedine ar elipsės trajektorija. Šepetėlius rekomenduojama pakeisti kas 3 mėnesius.
  2. Tarpdančių valymas dantų tarpdančių siūlu arba tarpdančių šepetėliu gali padėti pašalinti maisto likučius ir apnašas sudarančias bakterijas iš sunkiai pasiekiamų vietų, pavyzdžiui, tarpdančių. Naudokite tarpdančių siūlą du kartus per dieną, geriausia prieš pat valant dantis šepetėliu.
  3. Pasirinkite dantų pastą, kurios sudėtyje yra fluorido. Pavyzdžiui, parodontax dantų pasta fiziškai pašalina apnašas su bakterijomis ir, palyginti su įprasta dantų pasta, 4x veiksmingiau pašalina pagrindinę dantenų kraujavimo priežastį.*
  4. Jeigu išsivalę dantis šepetėliu pastebėjote kraujo seilėse arba pasireiškė kuris nors kitas dantenų ligos požymis, apie tai kiek galite greičiau pasakykite savo odontologui. Bet neatidėliokite, kol problema nepadidėjo. Reguliariai tikrinantis pas dantų gydytoją, galima lengviau diagnozuoti ir pradėti gydyti dantenų ligos simptomus prieš sutrikimui pasunkėjant.
  5. Blogai maitinantis, kai maiste trūksta maistingųjų medžiagų, dantys ir dantenos gali būti lengviau pažeidžiami. Panašiai, rūkančiųjų dantenos būna jautresnės infekcijai. Sveikai gyvenant ir gerai maitinantis galima palaikyti geresnę viso organizmo būklę, įskaitant dantenas.

*lyginant su įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant du kartus per dieną. Netaikoma parodontax Whitening