NEĮSILEISKITE DANTENŲ LIGOS Į SAVO GYVENIMĄ

Dantenų liga gali būti nemaloni ir nepatogi patirtis. Kuo ilgiau negydant, dantenų ligos fizinis poveikis sunkėja nuo kraujavimo iš dantenų ar patinimo dėl gingivito iki sunkesnių sutrikimų, pavyzdžiui, periodontito.

Daugiau išsamios informacijos apie ankstyvuosius įspėjamuosius dantenų ligos požymius kartu su patarimais, kaip juos gydyti, yra pateikta kituose šios interneto svetainės skyriuose. Jeigu įtariate, kad Jums galėjo pasireikšti kuris nors šių požymių, pasikalbėkite su odontologu.

Užslėptas dantenų ligos poveikis

Maždaug 50% suaugusiųjų visame pasaulyje serga dantenų liga. Tačiau daugeliui šių žmonių, kuriems pasireiškia dantenų ligos simptomai, poveikis gali būti daug daugiau nei fizinis, liga taip pat gali paveikti žmogų emociškai ir socialiai.

Pavyzdžiui, dėl blogo burnos kvapo (halitozės), kuris gali rodyti dantenų ligą, žmogus gali drovėtis, ypač socialinėse situacijose ar su kuo nors artimai bendraudamas. Panašiai dantenų liga gali paveikti burnos išvaizdą ir savijautą, ypač sunkesniais atvejais, pavyzdžiui, pasireiškus periodontitui, dėl kurio galimas negrįžtamas dantų praradimas. Tai gali varginti ir mažinti pasitikėjimą savimi.

Tuo tarpu žmogus, kuris mato kraują seilėse valydamas dantis šepetėliu ar tarpdančių siūlu, gali justi nerimą dėl jo priežasties arba dėl to, ką tai reiškia dantenų sveikatai. Netgi tokia paprasta veikla, kaip valgymas su draugais, gali kelti problemų dėl nerimo, kad bus nemalonu matyti kraujavimą valgant.

Kaip gydyti dantenų ligas

Laimei, yra daug būdų, kaip sustabdyti dantenų ligos progresavimą: pradedant pokalbiu su odontologu, kuris gali pasiūlyti Jums tinkamą dantenų ligos gydymą.

Be to, Jūs galite atlikti keletą paprastų veiksmų tarp dantų patikrinimų, kad Jūsų dantenos būtų sveikos, dantys stiprūs ir kvapas iš burnos gaivus - ir taip sumažinti dantenų ligos įtaką gyvenimui.

  • Du kartus per dieną ne trumpiau kaip dvi minutes valykite dantis šepetėliu parodontax Fluoride dantų pasta, kuri 4x veiksmingiau nei įprasta dantų pasta pašalina pagrindinę dantenų kraujavimo priežastį*. Du iš trijų žmonių, kurie išsakė savo nuomonę apie dantenų ligos įtaką jų gyvenimui, nurodė, kad naudodami parodontax, per 30 dienų jie ėmė labiau pasitikėti savimi. Toks pat skaičius apklaustųjų nurodė, kad daugiau nebevengia socialinių situacijų ar nesibaimina dėl savo dantenų sveikatos.
  • Dantų valymui naudodami rankinį ar elektrinį dantų šepetėlį maža galvute ir minkštais užapvalintais šerelias, ypač kruopščiai išvalykite dantenų liniją (vieta, kurioje dantenos apgaubia dantį). Pavyzdžiui, parodontax dantų šepetėlis buvo sukurtas taip, kad apsaugotų nuo dantenų sutrikimų valant dantis šepetėliu du kartus per dieną ir palengvintų dantų valymą.
  • Naudokite tarpdančių siūlą ir tarpdančių šepetėlius apnašoms iš sunkiai prieinamų vietų, pavyzdžiui, tarpdančių, pašalinti.
  • Naudokite burnos skalavimo priemonę, pavyzdžiui, parodontax kasdieninio naudojimo burnos skalavimo skystį, kuris užtikrina kasdieninę dantenų apsaugą.

Pasitarkite su savo dantų gydytoju dėl geriausio dantenų ligų gydymo būdo.

*Pašalina daugiau apnašas sudarančių bakterijų nei įprasta dantų pasta, po profesionalios burnos higienos ir valant dantų šepetėliu du kartus per dieną.