KAIP GYDYTI DANTENŲ LIGAS

Dantenų ligas sukelia burnoje, ant dantų ir tarpdančiuose besikaupiančios apnašas sudarančios bakterijos. Nepašalinus šių bakterijų reguliariai valant dantis šepetėliu ar tarpdančių siūlu, jos gali dirginti dantenas, sukeldamos paraudimą, patinimą ir kraujavimą iš dantenų, o tai yra ankstyvieji dantenų ligos, vadinamos gingivitu, simptomai.

Negydant šių dantenų ligos simptomų, tarp dantų ir dantenų gali formuotis mažos kišenėlės. Šioms kišenėlėms gilėjant, gali pasireikšti periodontitas, kuris yra viena sunkiausių dantenų ligų. Prasidėjus šiai dantenų ligos stadijai, gali būti atsiradę pažeidimai ir negydant galima netekti dantų.

Štai kodėl svarbu sustabdyti dantenų ligą ankstyvoje (gingivito) stadijoje, surandant veiksmingą dantenų ligos gydymo būdą, palaikantį Jūsų dantenas sveikas.

DANTENŲ LIGŲ TRIJŲ ETAPŲ GYDYMAS

Sveikos dantenos yra gyvybiškai svarbios, kad dantys būtų stiprūs, o geriausias būdas užtikrinti, kad dantenos būtų sveikos, yra geri burnos priežiūros įpročiai.

Reikia atlikti tik tris paprastus žingsnius, kad dantenos bei dantys būtų švarūs ir tai padėtų apsisaugoti nuo dantenų ligų.

1 ŽINGSNIS. Du kartus per dieną valyti dantis šepetėliu su parodontax Fluoride dantų pasta.

Du kartus per dieną ne trumpiau kaip dvi minutes valykite dantis rankiniu ar elektriniu dantų šepetėliu maža minkšta galvute suapvalintais šereliais. Naudokite parodontax Fluoride dantų pastą, kuri fiziškai pašalina apnašas sudarančių bakterijų sankaupas palei dantenų liniją ir taip padeda išlaikyti glaudžią vagelę tarp Jūsų dantenų ir dantų. Dantų valymas šepetėliu šia pasta du kartus per dieną, 4x veiksmingiau nei įprasta dantų pasta šalina pagrindinę dantenų kraujavimo priežastį.*

2 ŽINGSNIS. Apnašų iš tarpdančių pašalinimas tarpdančių siūlu

Pašalinkite apnašas iš sunkiai prieinamų vietų tarp dantų, naudodami tarpdančių siūlą arba valydami tarpdančių šepetėliu. Nepamirškite, kad siūlą reikia švelniai įterpti į tarpdantį, nes kitaip galite pažeisti dantenas.

3 ŽINGSNIS. Reguliariai lankykitės pas dantų gydytoją, kad pašalintų susikaupusias apnašas ir padėtų išvengti dantenų ligos

Reguliariai tikrinkitės pas dantų gydytoją, nes specialistas gali padėti atpažinti dantenų problemas prieš pasireiškiant kokiems nors simptomams. Be to, Jūsų dantų gydytojas gali valyti ultragarsu ir nupoliruoti Jūsų dantis, kad pašalintų sunkiai nuvalomas apnašas sudarančių bakterijų sankaupas (akmenis) ir padėtų išvengti dantenų ligos.

Pastoviai atlikdami šiuos tris žingsnius, galite išvengti dantenų ligų ir palaikyti sveikas dantenas ir stiprius dantis.

KĄ DARYTI, JEIGU MAN JAU YRA PASIREIŠKUSI DANTENŲ LIGA?

Jeigu Jums pasireiškė kuris nors šių dantenų ligos simptomų arba jau sergate gingivitu, šie trys veiksmai gali padėti sustabdyti gingivitą arba jo išvengti. Tai yra svarbu, nes negydoma liga gali progresuoti į periodontitą, dėl kurio galima netekti dantų. Jeigu sergate dantenų liga, turite apsilankyti pas savo dantų gydytoją, kuris gali sustabdyti ligos progresavimą.