Kaip išlaikyti sveikas dantenas ir stiprius dantis kiekvieną dieną?

Dantų valymas kiekvieną dieną, du kartus per dieną, yra geriausias būdas išlaikyti Jūsų dantis ir dantenas sveikus, bet pasirinkimas, kokią dantų pastą naudoti, gali būti sudėtingas. Jeigu Jūs esate vienas iš trijų žmonių, kurie dantų valymo metu pastebi kraują, tuomet turėtumėte naudoti tokią dantų pastą, kaip parodontax, kuri gali padėti sustabdyti ir apsaugoti nuo dantenų kraujavimo.

Problema yra ta, kad Jums vėl pradėjus naudoti įprastą dantų pastą, kai tik problema išsisprendžia, Jūs ir vėl sukeliate sau pavojų, nes tik speciali dantų pasta gali suteikti pranašesnę apsaugą nuo kraujuojančių dantenų ir dantenų ligos.

Dabar yra sukurta nauja dantų pasta, kuri pasižymi 8 specialiai privalumais sveikesnėms dantenoms ir stipresniems dantims. Su parodontax Complete Protection dantų pasta Jums nereikia daryti kompromisų, Jūs galite ją naudoti kasdien taip padėdami apsaugoti dantenas nuo kraujavimo, sustiprinti dantis, atgaivinti burnos kvapą ir padėti išlaikyti natūralų dantų baltumą.

KASDIENINIO NAUDOJIMO DANTŲ PASTA SUTEIKIA YPATINGĄ APSAUGĄ

Naujoji parodontax Complete Protection yra pranašesnė už įprastas dantų pastas. Ji yra specialiai sukurta žmonėms, kurie dantų valymo metu pastebi kraują, ir 4 kartus efektyviau* negu įprasta dantų pasta pašalina apnašas sudarančias bakterijas.

Apnašas sudarančios bakterijos yra pagrindinis kraujuojančių dantenų, dantenų ligos ir dantų ėduonies sukėlėjas. Todėl parodontax Complete Protection dantų pasta idealiai tinka apsaugoti tiek Jūsų dantenas, tiek dantis kiekvieną dieną.

Dėl to, kad parodontax Complete Protection dantų pastos sudėtyje yra fluorido, ji taip pat padeda apsaugoti Jūsų dantų emalį. Ji pasižymi mėtiniu skoniu, kuris palieka gaivos pojutį Jūsų burnoje ir švelniai nuvalo paviršiaus dėmes, dėl to Jūsų dantys tampa švarūs ir natūraliai balti.

Ši 8 specialiai sukurtų privalumų kombinacija kasdieninio naudojimo dantų pastoje suteikia ypatingą poveikį sveikesnėms dantenoms ir stipresniems dantims.

Jeigu esate susirūpinę savo burnos sveikata arba Jums reikia patarimo, kaip rūpintis savo dantimis ir dantenomis, pasitarkite su odontologu.

*lyginant su įprasta dantų pasta, po profesionalaus valymo ir valant du kartus per dieną